Zobrazeny 4 výsledky

Zobrazit sidebar
Nové
Zavřít

Potisk pro BANNER WALL prezentační stěnu (jedno i oboustranný)

413 826  bez DPH
500 1000  vč DPH

Potisk pro BANNER WALL prezentační stěnu  (jedno i oboustranný) – malý kufr je nejlevnější sérií v naší nabídce. Jedná se o nejlevnější ROLL UP, který dodáváme ve dvou šířích – 85cm a 100cm Pokud sháníte opravdu levný prezentační bannerový stojan za nejlepší cenu – pak roll up economy je tou správnou volbou. ROLL UP ECONOMY je vhodný na krátkodobé akce, nebo všude tam kde zákazník hledá levnou variantu. Na dlouhodobější prezentace doporučujeme ostatní varianty našich produktů – především variantu STANDARD. Potisk rollupu nabízíme na dva druhy materiálu – banner 510g, nebo kvalitní roll up film (velmi dobrý tiskový výstup, neohýbá se, nemá žádnou viditelnou strukturu)

ROLL UP je velice oblíbeným prezentačním systémem. Jeho instalace zabere cca 15 sekund od jeho vyndání z tašky po jeho rozložení. Instalace je jednoduchá – vysunete banner ze základny a upevníte na stojnou tyč. Prezentační stojan roll up si získal svoji oblibu díky své lehkosti, mobilitě, jednoduché instalaci a elegantnímu vzhledu.

Zavřít

Potisk pro roll up – tisk na banner

479 1231  bez DPH
580 1490  vč DPH

Potřebujete vyměnit grafiku ve vašem stávajícím rollup systému? Objednejte si samostatný banner – výměna je snadná!

Samostatný tisk banneru pro mechaniky roll up. Tiskneme ve fotokvalitě na banner 510g v matném provedení. Součástí dodávky je i návod na jednoduchou výměnu banneru ve stojanu.

Zavřít

Potisk pro roll up – tisk na roll up film

635 1190  bez DPH
768 1440  vč DPH

Potřebujete vyměnit grafiku ve vašem stávajícím rollup systému? Objednejte si samostatný roll up film – výměna je snadná!

Samostatný tisk roll up filmu pro mechaniky roll up. Tiskneme ve fotokvalitě na matný, nestrukturovaný roll up film . Součástí dodávky je i návod na jednoduchou výměnu banneru ve stojanu.

Zavřít

Potisk pro POP UP prezentační stěnu

7430 9909  bez DPH
8990 11990  vč DPH

Samostatný tisk pro prezentační stěny pop up. Tiskneme ve fotokvalitě na matný, nestrukturovaný pop up film, který následně zalaminujeme. Na grafických panelech jsou přilepené horní lišty a magnetické pásky. Samostatný potisk jednoduše umístíte na vaši původní POP UP stěnu